Itt találod az összes cikket a „Helyreállítási és Ellenállóképességi Eszköz” témában!
Hamarosan megjelenik a „Vasúthálózat szűk keresztmetszet kiváltás TEN-T korridoron (Almásfüzitő–Komárom szakasz)” című felhívás.
A Helyreállítási és Ellenállóképességi Eszköz keretében márciusban jelenik meg „A XXI. századi egészségügy feltételeinek kialakítása – Országos Vérellátó Szolgálat fejlesztése” című (RRF-8.2.6-23) felhívás.
A Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének Ifjúsági és Induló Vállalkozás szekciója, valamint a FIVOSZ szervezésében a VOSZ BPMRSZ együttműködésével teltházas rendezvényt tartottak március 22-én Budapesten.
A fehér proseccóhoz hasonlóan a rozék is csak akkor nevezhetők proseccónak, ha a régió kilenc jól meghatározott tartományában termesztett szőlőből készülnek, illetve legalább 60 napig kell érlelődniük.
Egy új atomerőművi blokk építése számokban: