Tapasztalt ingatlanszakértőre bízta üzletfejlesztési üzletágát a JLL

Tapasztalt ingatlanszakértőre bízta üzletfejlesztési üzletágát a JLL
2022. 01. 19., 14:28

A gyorsan változó piaci és ügyféligényekre válaszolva indít önálló üzletfejlesztési üzletágat a JLL, hogy a meglévő szolgáltatási területei közötti szinergiákat maximálisan összehangolja és növelje működése hatékonyságát. Az új üzletág irányításával Pál Tamást bízták meg, aki több mint másfél évtizedes tapasztalatot szerzett a kereskedelmi ingatlanok piacán.

„A munkahelyi wellbeing közös megalapozása, az ideális munkahelyi közeg kialakítása hosszú távú és gördülékeny stratégiai kapcsolatot feltételez” – véli Pál Tamás, a JLL Hungary üzletfejlesztési területének nemrég kinevezett vezetője. A szakember szerint már nem elég pusztán értékesítőként szerepet vállalni ebben a folyamatban: helyette a megrendelőkkel közösen kell szembesülni a rendkívüli gyorsasággal változó piac újabb és újabb kihívásaival, és ezekre közösen szükséges megtalálni a jó megoldásokat és válaszokat.

Pál Tamás a workplace, irodai bérbeadás és bérlőképviselet, illetve a projektmenedzsment területek együttműködésének szorosabbá tételét tekinti egyik fő feladatának.

„A klasszikus, futószalagon történő/megszokásokon alapuló bérbeadás a múlté: a figyelem már egyértelműen arra irányul, hogyan érdemes kialakítani egy ideális munkakörnyezetet. A JLL pedig abban segít, hogy az ügyfelekkel közösen, az egyéni igényekra szabott szolgáltatáscsomagot válogatja össze és nyújtja” – teszi hozzá, kiemelve azt is, hogy az üzleti eredményesség növelésén túl az új divízió létrehozásával az általános piaci felfogáson és hozzáálláson is szeretnének változtatni.

„Az önálló üzletfejlesztési terület elindítása meghatározó mérföldkő azon a gondosan megtervezett úton, amelynek fontos tavalyi állomása volt a workplace szolgáltatások, valamint a Tétris bevezetése” – hangsúlyozta Furulyás Ferenc, a JLL ügyvezető igazgatója, aki hozzátette: „az önálló üzletfejlesztési üzletág hozzásegít minket ahhoz, hogy a lehető leghatékonyabban tudjuk összehangolni a szolgáltatási területeinket. Célunk, hogy integrált ingatlantanácsadóként az ügyfelek igényeire egyedi és komplex megoldásokat nyújtsunk.”

Ha tetszett a cikk, kövesse az ÜZLETEMET
a Facebookon!

Még több friss hír

2024. 03. 05., 13:10
Cégcsoportunk már 35 éve van a HR piacon, ahol sokoldalú szolgáltatóként igyekszünk helytállni. Szeretném, ha legalább még ennyi ideig sikeresen tudna működni a cég – mondta az Üzletem.hu-nak Ifj. Vida Péter, a Viapan Group Managing Directora.

  BIZNISZPLUSZ PODCAST

A digitális technológiák kapcsán jelenleg két uniós rendelet is fontos: az egyik a digitális szolgáltatásokról, a másik a mesterséges intelligencia felhasználásának korlátozásáról szól. Sokáig azt hittük, az óriási tech vállalatok túl nagyra nőttek ahhoz, hogy meg lehessen regulázni a működésüket, Európában azonban – úgy tűnik – mégis sikerül rendeleti keretek közé szorítani, hogy mit tehet vagy épp' nem tehet meg a Facebook, a Snapchat, a TikTok és például a Google kereső. Dr. Baracsi Katalin internetjogász ebben az epizódban átfogó képed ad mind a digitális piacokat, mind pedig a mesterséges intelligencia felhasználását szabályozó uniós rendeletről.
2024. 03. 04., 13:25
epizód: 2024 / 5   |   hossz: 25:08
A home office elterjedésével és a munkához való viszonyunk változásával átalakult a hozzáállásunk az öltözködéshez, pedig a „business look” törvényei állandók, ahogy a kapcsolatépítésben betöltött szerepe is. Frank Patrícia stylist, stílus- és színtanácsadó szerint bár a formális öltözködés megőrizte a jelentőségét jó néhány – például pénzügyi és jogi – területen, a kreatívabb üzletágakban mostanra inkább egyfajta laza elegancia érvényesül. Ebben az esetben sem mindegy viszont, hogy milyen hatást váltunk ki a potenciális partnerünkből vagy munkáltatónkból a kritikusan fontos első hét másodpercben. Nagy üzletek és karrierek torpanhatnak meg, egyébként jól betartható, csak éppen nem túl közismert megjelenési szabályok figyelmen kívül hagyása miatt. Te ne kövesd el ugyanezt a hibát – Frank Patrícia itt segít!
A globális kutatás eredményeinek év eleji kihirdetése után a PwC nemrég bemutatta a hazai Vezérigazgatói Felmérés adatait is. A számok alapján a magyar cégvezetők optimistábbak a gazdasági kilátásokat illetően, mint külföldi kollégáik, ám árnyalja a képet, hogy saját cégük árbevételére már nem feltétlenül jósolnak növekedést 2024-re. Az olyan kitettségek kapcsán, mint az infláció, a szakképzett munkaerő hiánya vagy akár a klímaváltozás, szintén derűlátóbbnak tűnnek a hazai cégvezetők, igaz, vannak aggodalmak, de izgalmas jóslatok is, például az új technológiai vívmányok bevezetése kapcsán, amelyek mellett nem lehet szó nélkül elmenni. Nem is tesszük: a BizniszPluszban a PwC Hungary szakértőjével, Mezei Szabolccsal elemezzük a legtanulságosabb számokat.

  Rovathírek: GUSTO

  Rovathírek: ATOMBUSINESS